На Вінниччині виконали понад 50% робіт з будівництва пункту пропуску “Бронниця — Унгур”

На Вінниччині виконали понад 50% будівельних робіт нового міжнародного пункту пропуску "Бронниця — Унгур" на кордоні з Молдовою. На реалізацію проєкту держава спрямувала понад 150 мільйонів гривень.

Про це повідомила перша заступниця начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна на сторінці у Facebook.

Будівництво пункту пропуску розпочали у листопаді 2024 року. За словами посадовиці, новий пункт пропуску облаштовують з урахуванням принципів безбар’єрності. Інфраструктура має забезпечити комфортний доступ для людей різного віку та осіб з інвалідністю.

Зокрема, на об’єкті вже збудували укриття для відвідувачів та встановили ліфт, який забезпечуватиме безперешкодний доступ до захисної споруди, написала Заболотна.

Після введення в експлуатацію пункт пропуску "Бронниця — Унгур" має збільшити пропускну спроможність українсько-молдовської ділянки кордону та скоротити час проходження прикордонного й митного контролю.

Крім того, очікується, що відкриття нового пункту з Бронниці, що в Могилів-Подільському районі, до молдовського Унгуру сприятиме розвитку економічної співпраці між двома країнами, розширенню міжнародного партнерства та посиленню європейської інтеграції регіону, сказала Заболотна.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *