На Тернопільщині у забудовника вимагають сплатити понад 3,6 мільйона гривень

На Тернопільщині у забудовника вимагають сплатити понад 3,6 мільйона гривень пайового внеску.

Про це повідомили на сайті Тернопільської обласної прокуратури.

Як йдеться в інформації, впродовж 2018–2021 років замовник збудував та ввів в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок із вбудованими приміщеннями громадського призначення та творчими майстернями у селі Петриків Тернопільського району.

"Загальна площа будівлі становить 8 868,6 квадратних метра, площа квартир — 6 265,1 квадратних метра, а площа нежитлових приміщень — 2 603,56 квадратних метра. Проте замовник так і не сплатив органу місцевого самоврядування кошти пайової участі на суму 3,671 мільйона гривень", — зазанчили в прокуратурі області.

Прокурори Тернопільської окружної прокуратури подали позов в інтересах держави до забудовника про стягнення до місцевого бюджету коштів на створення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури. Наразі у справі відкрито провадження, йдеться в інформації прокуратури Тернопільщини.

Раніше Суспільне повідомляло, що колишнього начальника управління містобудування, архітектури та кадастру – головного архітектора Тернопільської міської ради підозрюють у зловживанні службовим становищем. За даними слідства, він незаконно надавав висновки про погодження проєктів землеустрою щодо комунальних земель громади.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *