Агентство вiдновлення почне оцiнювати ризики та монiторити результати закупiвель

Агентство вiдновлення почне оцiнювати ризики та монiторити результати закупiвель

Агентство вiдновлення розпочинає створення системи оцiнки ризикiв та монiторингу результатiв закупiвель. Нове програмне забезпечення має допомогти системно монiторити та покращувати результати закупiвель Служб вiдновлення, а також зробити цi процедури бiльш прозорими та ефективними.

Система оцiнки ризикiв та монiторингу результатiв закупiвель розробляється за пiдтримки Антикорупцiйної iнiцiативи ЄС в Українi (EUACI).
Система аналiзуватиме ключовi параметри закупiвель та порiвнюватиме їх iз встановленими нормативами та вимогами, сигналiзуватиме про вiдхилення та збиратиме всю доступну iнформацiю з системи Prozorro та iнших джерел щодо учасникiв закупiвель. Крiм того, нова система буде порiвнювати результати процедур закупiвель з iншими замовниками у сферi будiвництва. Це дозволить побачити як потенцiйнi порушення, так i напрямки можливого розвитку системи оцiнки ризикiв.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, наразi проведено тендер, обрано компанiю-розробника та створено фахову робочу групу для створення системи.
Ефективна спiвпраця Агентства вiдновлення та EUACI продовжується.
Нова система може стати основою для подальшого розвитку систем управлiння та контролю закупiвель як для замовникiв, так i для всiх зацiкавлених сторiн, якi аналiзують ефективнiсть витрачання коштiв при публiчних закупiвлях.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *