Данія допоможе Україні впровадити освітні та наукові проєкти у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії

Розвиток енергоефективності
в Україні

Під час зустрічі Міністра клімату, енергетики та комунальних послуг Данії Ларса Аагаарда з командою Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури був підписаний Меморандум про Партнерство між Мінінфраструктури України, Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій, Київським національним університетом будівництва і архітектури, Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і Міністерством клімату, енергетики та енергопостачання Данії. 

Стане найбільшою АЕС в Європі: Кабмін схвалив будівництво двох енергоблоків на Хмельницькій атомній електростанції

Завдяки підтримці Данії будуть впроваджені спільні освітні та наукові проєкти, а також організовані навчальні тури та стажування для українських студентів у Данії, а також подальше залучення до розроблення та реалізації державної політики у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії в Україні.  

«Данія – один із європейських лідерів у сфері енергоефективності. Ми високо цінуємо нашу 10-річну співпрацю, зокрема й в рамках україно-данського енергетичного партнерства. Особливо важливим комплекс заходів з посилення енергоефективності стає зараз, в дні постійних російських атак на наші енергетичні об’єкти. Ми формуємо нове покоління спеціалістів у сфері енергоефективності та відновлювальних джерел енергії. 

У Києві відкриє офіс представництво фінського бізнесу

Я вітаю запуск співпраці між урядами України та Данії, а також університетами України. Висловлюю свою подяку за швидку та активну підтримку такої необхідної та важливої ініціативи для нас. Сподіваюся, що спільна робота покращить якість навчання та професійної підготовки студентів в Україні та інтеграцію майбутніх експертів в європейську спільноту» – зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. 

Також на зустрічі з Міністром клімату, енергетики та комунальних послуг Данії команда Міністерства відновлення представила поточну ситуацію, існуючі виклики та потреби України щодо захисту критичної енергетичної інфраструктури для залучення Данії у відновлення енергетичного сектору.  


Цікаво про будівництво:
 Партнери Рууккі Україна – учасники програми єВідновлення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *