Данія виділила 42,9 млн доларів на відбудову Миколаєва та Миколаївщини

Відбудова Миколаєва
і області

Віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков провів третє засідання Керівного комітету партнерства Миколаїв-Миколаївська область-Данія, на якій учасники затвердили новий пакет допомоги Україні на 42,9 млн доларів – з фокусом на допомозі Миколаєву та Миколаївщині.

«Затвердили новий пакет допомоги для України на 42,9 мільйонів доларів, з головною увагою на Миколаєві та області. Важливо продовжувати відновлення регіону, посилювати його підготовку до зими. Партнерство України та Данії у відбудові Миколаївщини є одним з яскравих прикладів міждержавного взаєморозуміння, швидкого ухвалення рішення та залученості у процес. Спільно ми вибудували модель, за якої у відбудові можуть брати участь як державні структури, так і бізнес», – зазначив Олександр Кубраков.

У пакеті допомоги серед іншого передбачили закупівлю та монтаж обладнання для теплопостачання, водопостачання, централізованого опалення, підтримку реконструкції критичного соціальної інфраструктури та цивільних установ у регіоні.

Щоб відновити Маріуполь знадобиться 20 років – мер

Нагадаємо, що Данія взяла на себе провідну роль у відбудові Миколаєва. 7 березня 2023 р. уклали Меморандум про створення партнерства Данії, Миколаєва та Миколаївської області. Співпраця зосереджена на восьми напрямках: інфраструктура, ефективне врядування, морська галузь, транспорт, міське планування, розвиток малого та середнього бізнесу, зелений перехід, молодь та культура.

Чеські компанії почали отримувати перші замовлення з відновлення України

Для координації створили Керівний комітет на рівні Віце-прем’єр-міністра Олександра Кубракова та Міністра у справах міжнародного розвитку Дена Йоренсена.


Цікаво про будівництво і ремонти: 
Siba Tech – інноваційна водостічна система від Ruukki


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *