Для охорони метро Нью-Йорка залучили 190-кілограмового робота

Робот патрулюватиме метро

Департамент поліції Нью-Йорка впроваджує робота під назвою K5 для безпеки на станції метро “Таймс-Сквер”. Про це повідомляє NYT.

Робот створений компанією Knightscope. Він виглядає як масивна версія R2-D2 і використовуватиметься для патрулювання станції з опівночі до 6 ранку. K5 важить 190 кг і оснащений чотирма камерами, які можуть записувати відео, але не аудіо. Протягом свого випробувального терміну, який триватиме два місяці, робот вивчатиме мапу вокзалу і патрулюватиме лише основні зони, а не платформи.

10 дитячих майданчиків із несподіваним дизайном (ФОТО)

Поки не зовсім зрозуміло, чи будуть правоохоронці стежити за відео, яке записуватиме робот. Мер Нью-Йорка, Ерік Адамс, заявив, що відео буде доступне для перегляду у разі надзвичайних ситуацій або злочинів. Адамс також заявив, що робот не повинен використовувати розпізнавання облич, хоча деякі експерти занепокоєнні щодо можливого використання цієї технології у майбутньому. Відомо, що K5 не може фізично затримувати підозрюваних або реагувати на надзвичайні ситуації. Його головна функція – забезпечити безпеку шляхом надання можливості зв’язку з живими людьми.

Вражає. Вчені представили 3D-реконструкцію легендарної ацтекської столиці Теночтітлан (ВІЗУАЛІЗАЦІЇ)

Нью-Йорк орендуватиме K5 за ціною близько $9 на годину на наступні два місяці.


Цікаво про будівництво: 
новинка 2023 – бітумна черепиця SWEETONDALE


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Фото: Jefferson Siegel, The New York Times

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *