Для працівників Запорізької АЕС збудують модульне містечко на Хмельниччині

Модульне містечко
у Нетішині

У Нетішині Хмельницької області тривають підготовчі роботи для спорудження модульного містечка для працівників Запорізької атомної електростанції, які братимуть участь у зведенні нових енергоблоків на ХАЕС.

Про це повідомляє НАЕК “Енергоатом”.

Як зазначається, під час відвідання Хмельницької АЕС в.о.керівника Енергоатому Петро Котін і головний виконавчий директор Westinghouse Electric Company Патрік Фрагман оглянули майданчик, де невдовзі буде розміщено чотири модульні будинки. У них житимуть фахівці ЗАЕС, які братимуть участь у зведенні нових енергоблоків AP1000 за технологією Westinghouse та добудові блоків №3 та №4.

“Більшість цих людей – це персонал Запорізької АЕС, який був змушений покинути станцію через окупацію. Ми рухатимемось швидко, і вже приблизно за місяць сюди заїдуть перші будівельники енергоблоків”, – сказав Котін.

Стане найбільшою АЕС в Європі: Кабмін схвалив будівництво двох енергоблоків на Хмельницькій атомній електростанції

Проєкт реалізуватиметься за підтримки уряду Швеції. Модульне містечко розгорнеться на 3,1 гектара і стане тимчасовою домівкою для 242 родин.

Своєю чергою Фрагман зазначив, що будівництво нових енергоблоків передбачає не тільки залучення персоналу, а й створення комфортних умов для їхнього побуту.


Цікаво про будівництво:
 Система збору дощової води та покрівля від Ruukki – комплексне рішення для будівництва


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *