Для участі у пілотному проєкті з планування відновлення відібрано 10 громад

Оголошено 10
громад-переможців

UNDP та Міністерство відновлення оголосили громади-переможці відкритого конкурсу оцінки потреб та планування відновлення на місцевому рівні. За результатами конкурсу для участі в проєкті було відібрано Білоцерківську, Богодухівську, Валківську, Вижницьку, Куяльницьку, Нововолинську, Охтирську, Прилуцьку, Хмелівську та Чернеччинську територіальні громади серед понад 100 учасників.

«Саме громади мають лідерську роль у процесах відновлення. Одним із наших головних завдань є допомогти їм, не чекаючи перемоги, відбуватися і стати сильнішими.

Крок до прозорості відбудови: дані про проєкти, заведені в екосистему DREAM, відтепер стали доступні публічно

Вони отримають фахову підтримку у розробці планів відновлення, проведенні оцінки корупційних ризиків, посиленні спроможності місцевої влади реагувати на кризи тощо.

Це стало можливо завдяки своєчасній та важливій підтримці з боку наших міжнародних партнерів. Дякую UNDP в Україні та уряду Японії за підтримку», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Процес відбору громад до участі в проєкті проходив відповідно до методології, що містить перелік чітких критеріїв задля оцінки стану громад. Критерії мали на меті визначити ступінь негативного впливу війни на демографічну і економічну ситуацію (рівень відтоку населення та кількість ВПО) та масштаб руйнування критичної інфраструктури.

Одна з найбільших будівельних компаній Азії профінансує будівництво та ремонт українських шкіл, дитсадків та лікарень

До участі в конкурсі запрошувалися громади, що знаходяться не ближче ніж за 30 км від зони активних бойових дій.

Імплементація проєкту здійснюється за підтримки міжнародної аудиторської компанії KPMG Ukraine та підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні і фінансування Уряду Японії.


Цікаво про будівництво і ремонти: 
Siba Tech – інноваційна водостічна система від Ruukki


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *