Мінвідновлення оголосило грантовий конкурс на відновлення багатоквартирних будинків для громад

Грантовий конкурс на відновлення
багатоквартирних будинків

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України оголошує про проведення відбору територіальних громад в рамках Проекту «Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей (HOPE)» за 2-м компонентом: «Проектування і капітальний ремонт багатоквартирних будинків, частково пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації».

Цей проєкт реалізується за фінансового сприяння Мультидонорського трастового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України.

Збільшено максимальну суму гранту за програмою «ВідновиДІМ»

Грантова угода укладена між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку і Міжнародною асоціацією розвитку.

Яким критеріям мають відповідати органи місцевого самоврядування (ОМС), щоб брати участь у відборі, а також за якими критеріями визначатимуться учасники програми, можна дізнатися в офіційному оголошенні.

ОМС подають заявки до відповідних обласних/військових адміністрацій після чого ці адміністрації подають відповідні заявки до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. Всі заявки буде розглянуто Керівним комітетом, та відібрано до 5 територіальних громад для участі в Проекті.

Отримати додаткову інформацію або відповіді на питання можна у представників Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України за телефоном: (044) 351-46-72 та електронною адресою: [email protected]

Кінцевий строк прийняття документів для участі у відборі – 10 травня 2024 року включно.


Цікаво про будівництво:
 Система збору дощової води та покрівля від Ruukki – комплексне рішення для будівництва


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *