На Глобальному самiтi з питань iнвалiдностi представили бачення iнклюзивної вiдбудови

На Глобальному самiтi з питань iнвалiдностi представили бачення iнклюзивної вiдбудови

У Берлiнi вiдбувся Глобальний самiт з питань iнвалiдностi (Global Disability Summit). Протягом заходу на дискусiйнi панелi “Iнновацiї для iнклюзiї: долаючи бар’єри в Українi” виступила радниця Мiнiстерства розвитку громад та територiй України та керiвниця проєкту “Рух без бар’єрiв” Iрина Малютiна. Вона розповiла про те, як безбар’єрнi рiшення мають бути iнтегрованi до нацiональних та мiсцевих стратегiй вiдновлення.

“Уряд України прагне до побудови безбар’єрного простору, де кожен громадянин має рiвний доступ до можливостей. Ми запустили проєкт безбар’єрних маршрутiв “Рух без бар’єрiв”, щоб показати, як може i як має виглядати мiський простiр в контекстi iнклюзивностi. Наша мета, аби полiтика вiдображала потреби маломобiльних людей, гарантуючи, що iнклюзивне вiдновлення включено в нацiональнi та мiсцевi стратегiї. Посилення спiвпрацi мiж урядовими установами, громадянським суспiльством i мiжнародними партнерами буде ключовим фактором впровадження стiйких рiшень”, – зазначила Iрина Малютiна.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, загалом протягом панелi учасники обговорили труднощi, з якими стикаються люди з iнвалiднiстю пiд час вiйни, та як державна полiтика й iнновацiї допомагають усувати бар’єри в усiх секторах. Окремо присвятили увагу прогресу в розвитку допомiжних технологiй, просуваннi цифрової доступностi та розбудовi iнклюзивної громадської iнфраструктури.
Global Disability Summit – iнiцiатива, спрямована на активiзацiю зусиль задля включення людей iз iнвалiднiстю у всьому свiтi. Вона об’єднує усi зацiкавленi сторони: уряди, приватний сектор, науковi кола, громадянське суспiльство, органiзацiї людей з iнвалiднiстю та фонди.
У заходi також взяли участь Тетяна Ломакiна, радниця – Уповноважена Президента з питань безбар’єрностi, Уляна Пчолкiна, членкиня правлiння ГО “Лiга сильних”, Антон Коломєйцев, головний архiтектор Львiвської мiської ради, Дмитро Попов, керiвник Лабораторiї цифрової доступностi та спецiалiст ПРООН iз цифрової доступностi, та Олена Урсу, керiвниця групи проєктiв ПРООН в Українi з демократичного врядування.
Дискусiйна панель була органiзована за iнiцiативи Програми розвитку ООН (ПРООН) в Українi та Нiмецької платформи вiдбудови України за фiнансової пiдтримки урядiв Нiмеччини, Швецiї та Японiї.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *