Німецькі партнери виділять кошти на будівництво двох проектів для розвитку реабілітації у Львові

Два проєкти з
реабілітації у Львові

Місто-побратим Львова Вюрцбург разом фундацією DAHW профінансують два проекти для розвитку реабілітації у Львові: будівництво двох додаткових поверхів у центрі реабілітації Unbroken та нового Центру ментального здоровʼя лікарні Святого Луки. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він зазначив, що на реалізацію двох проектів виділять 6 мільйонів євро. Таке рішення прийняли на засіданні наглядової ради фундації DAHW разом з її керівником Йоахімом Берінгером та мером Вюрцбурга Крістіаном Шухардтом.

Італія надала 500 000 євро на відновлення зруйнованого росіянами собору в Одесі

Надбудова двох поверхів у центрі реабілітації Unbroken на вул. Мазепи, 25 дозволить збільшити кількість ліжок. Завдяки збільшенню площі в центрі зможуть приймати до 3,5 тисяч стаціонарних пацієнтів щороку, насамперед – військових та ветеранів війни. Кошторис цього проекту – 4 млн євро.

Також погодили створення на базі лікарні святого Луки Центру ментального здоров’я, який буде частиною екосистеми Unbroken. Це дозволить надавати амбулаторну психологічну допомогу людям, які зазнали воєнних травм і потребують допомоги фахівців. Вартість цього проекту – майже 2 млн євро.

«Місць для лікування та реабілітації у Львові критично не вистачає, тому ці два поверхи – це надважлива підтримка для наших ветеранів. Фізична реабілітація не має сенсу без психологічної. Це два крила, які нам допомагають підтримувати на льоту наші друзі з Вюрцбурга», – зазначив Андрій Садовий.

Литва допомогла відбудувати ліцей у Бородянці, який був майже повністю зруйнований російськими окупантами: як він виглядає (ФОТО, ВІДЕО)

Ще одним важливим спільним проектом цьогоріч будуть тренінги для львівських психологів та психотерапевтів у Вюрцбурзі. Це місто має чималий досвід роботи з жертвами терористичних атак. Вартість цього проекту обміну досвідом складе близько 200 тис. євро, інформує прес-служба ЛМР.

«В університеті Вюрцбурга є спеціалізація лікування психологічних і нейротравм. І вони використовують успішний метод ЕМDR. Вони напрацювали хорошу базу і готові ділитися, допомагати нашим спеціалістам вивчати цей метод і застосовувати на практиці. Цей обмін досвідом планують провести весною», – зазначив виконавчий директор благодійного фонду Unbroken Олександр Кобзарєв.

Мер Львова повідомив, що скоро реабілітаційний центр презентує візуалізацію Центру ментального здоровʼя.


Цікаво про будівництво:
 Коли торкнешся дна ногами, тільки від тебе залежить втопитися, чи відштовхнутися від нього на поверхню


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *