Підприємства зможуть уникнути примусових відключень світла, але є умова

Бізнес може уникнути
відключень світла

Кабінет міністрів дозволив не застосовувати графіки відключення світла до підприємств, яким поставлятиметься електроенергія, що імпортується. Про це повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук.

Такий самий механізм діяв минулої зими, але термін його дії закінчився наприкінці квітня.

Положення про особливості імпорту електричної енергії в умовах правового режиму воєнного стану в Україні уряд затвердив 27 жовтня.

“Створюються передумови для зменшення невідповідності (недостатності) генерувальних потужностей для забезпечення операційної безпеки обʼєднаної енергетичної системи України, що може виникнути через масовані обстріли обʼєктів критичної енергетичної інфраструктури, шляхом залучення імпорту електроенергії з країн ЄС”, – йдеться у повідомленні Мельничука.

Рівень запиту на робітничі спеціальності на ринку праці залишається одним із найвищих – експерт (ІНФОГРАФІКА)

Бізнес отримає гарантію безперебійного енергопостачання під час відключень електрики у разі імпорту 50% споживання, говорив раніше міністр енергетики Герман Галущенко.

Рішення, яке уряд ухвалив минулої зими, передбачало гарантії безперебійного постачання у разі імпорту 100% електрики.

За словами міністра, від ідеї запровадження імпортного ПСО (компенсації державою різниці між ринковою ціною на електрику в Україні та вищою ціною за кордоном. – Ред.) відмовилися.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *