Роботи з вiдбудови шести зруйнованих будинкiв у Запорiжжi просуваються

Роботи з вiдбудови шести зруйнованих будинкiв у Запорiжжi просуваються

Продовжуються роботи з капiтального ремонту в шести багатоквартирних будинках, зруйнованих внаслiдок росiйських обстрiлiв у Запорiжжi.

У будинку по вул. Незалежної України, 67, завершили демонтажнi роботи у квартирах, цегляне мурування стiн та перегородок з першого по четвертий поверх. Змонтували плити перекриття, сходовi маршi, майданчики та монолiтний пояс першого-третього поверхiв. Готується монтаж плит перекриття четвертого поверху. Завершуєтться влаштування та склiння балконiв, сходових клiтин та квартир.
По вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3, завершили цегляне мурування стiн та монтаж плит перекриття першого-четвертого поверхiв. Влаштували сходовi маршi та майданчики першого-третього поверхiв. Мурують стiни п’ятого поверху та продовжують влаштування сходових маршiв та майданчикiв. Утеплюють перекриття горища та ремонтують покрiвлю. Влаштовують опалювальнi, водопостачальнi та каналiзацiйнi мережi у квартирах. Встановлюють балкони та вiкна у квартирах та на сходових клiтинах.
У будинку на вул. Миру, 14, виконали посилення несучих конструкцiй третього-четвертого пiд’їздiв. Наразi утеплюють фасад та влаштовують балкони. Влаштовують iнженернi мережi у квартирах третього-четвертого пiд’їздiв.
По вул. Кам’яногiрськiй, 6, в першому пiд’їздi завершили роботи з посилення несучих конструкцiй. Закiнчили демонтажнi роботи та встановили вiкна. Продовжують оздоблювальнi та електромонтажнi роботи у квартирах та влаштування перегородок. Вiдновлюють балкони та вентиляцiйнi канали на покрiвлi. Розпочали роботи з утеплення фасаду.
На вул. Запорiзькiй, 2А, розiбрали технiчне пiдпiлля першого пiд’їзду та старий утеплювач горища другого пiд’їзду. Тимчасово винесли мережi водопостачання та розiбрали конструкцiї з першого по дев’ятий поверх. Розпочали влаштування стiн техпiдпiлля.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, у будинку по вул. Запорiзькiй, 2Б, проводять посилення несучих конструкцiй стiн та перекриттiв четвертого пiд’їзду. Виконують оздоблювальнi та електромонтажнi роботи в квартирах. Продовжують встановлення вiкон у квартирах.
У всiх 6 будинках продовжуються органiзацiйно-пiдготовчi роботи – купують матерiали та проводять тимчасове пiдключення до мереж. Крiм того, розв’язують питання тимчасового вiдселення мешканцiв та вивезення меблiв iз квартир.
Роботи з капiтального ремонту багатоквартирних будинкiв проводять за кошти Фонду лiквiдацiї наслiдкiв збройної агресiї рф.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *