Словаччина надасть Україні броньовані екскаватори для будівництва лінії оборони

Словаччина надасть техніку
для будівництва лінії оборони

Словаки поставлять Україні інженерну техніку для будівництва трирівневої лінії оборони. Зокрема йдеться про броньовані екскаватори та розмінувальні машини.

Польща планує призначити уповноваженого з питань відбудови України

Про це прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив на брифінгу в Ужгороді.

“Сьогодні Україна будує масштабну трирівневу лінію оборонних рубежів – це захист на всіх напрямках. Уряд виділив на це десятки мільярдів гривень. Такий захист дозволить як стримувати ворога, так і просуватися вперед. Ми потребуємо значної додаткової кількості інженерної техніки. З прем’єром Фіцо ми дійшли згоди, що будемо співпрацювати в питанні поставок такої техніки з боку Словацької республіки”, – сказав Шмигаль.

Перехід від гуманітарного реагування до відновлення: Мінвідновлення та ООН розробляють стратегію підтримки проєктів у громадах

Зокрема, відзначив він, словацькі приватні компанії поставлятимуть броньовані екскаватори та машини для розмінування на базі танка Т-72.

“Сьогодні можу сказати, що Словаччина уже ухвалила рішення для поставки двох машин для розмінування “Божена-4″, аби наші сапери могли проводити відповідні роботи на деокупованій частині Херсонщини. Ми надзвичайно вдячні за це”, – зазначив Шмигаль.


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *