Власник IKEA остаточно залишив росію

Власник IKEA позбувся
останніх у росії

Шведська компанія Ingka Centres, власник роздрібного бізнесу IKEA та глобальної мережі торгово-розважальних центрів, оголосила про продаж всіх своїх активів у росії.

“Навесні 2022 року Inter IKEA Group та Ingka Group оголосили про призупинення діяльності IKEA в росії та Білорусі через війну в Україні та перебої в ланцюжках постачання по всьому світу. Усі магазини IKEA в росії (загалом – 17 магазинів) були закриті влітку 2022 року. Тепер ми можемо підтвердити, що Ingka Centers досягла домовленості про продаж свого російського портфеля з 14 торгових центрів MEGA дочірній компанії групи Газпромбанку”, – йдеться у повідомленні.

росію покинув один з найбільших у Європі виробників будматеріалів

Ingka – один з найбільших власників торгової нерухомості в росії. Загальна площа 14 торговельних центрів, які їй належали, мають загальну площу 2,3 млн кв. м. Вони розташовані у 11 містах росії. У березні 2022 року флагманські магазини IKEA у цих торгових центрах закрилися.

Ingka Centres була присутня на російському ринку понад 20 років. Після закриття продажу у неї не залишиться активів в росії.


Цікаво про ремонти: 
тепла підлога: комфорт і економія витрат на опалення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *