Волонтери та професійні будівельники відновили ще одну школу на Чернігівщині

Відбудова шкіл

Програма «U-LEAD з Європою» та благодійний фонд «Сміливі відновлювати» у межах ініціативи «Відбудова місцевих шкіл задля стійкості» відремонтували школу в Шаповалівці Чернігівської області.

Про це повідомляє U-LEAD у Фейсбуці.

«З липня по жовтень у приміщенні школи кипіла робота. Волонтери та професійні будівельники замінили вхідні двері в школу, замінили вікна та освітлення в усіх класах, адміністративних кімнатах, коридорах та холах, замінили усі розетки та вимикачі», – йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що у навчальному закладі також облаштували зовнішні та внутрішні відкоси й встановили нову вивіску з підсвіткою.

Для участі у пілотному проєкті з планування відновлення відібрано 10 громад

У Програмі анонсували найближчим часом ще новини стосовно шкільної ініціативи U-LEAD, адже нині ведуться завершальні роботи ще у кількох школах.

Як повідомлялося, «U-LEAD з Європою» за підтримки Служби зовнішньополітичних інструментів Європейської комісії втілює у життя ініціативу «Відбудова місцевих шкіл задля стійкості» у трьох постраждалих від війни регіонах України. Вона спрямована на надання конкретної підтримки 12 відібраним громадам, які постраждали від війни, у Чернігівській, Київській та Харківській областях шляхом фінансування їхніх індивідуальних підходів із відновлення доступу до освіти.

Проєкт дає можливість оцінити збитки та інвестувати в ремонт шкільних будівель або, якщо останні структурно небезпечні чи зруйновані, надасть доступ до онлайн-навчання через створення цифрових навчальних центрів.

Цифровізація будівництва та впровадженням ВІМ-технологій дозволять відбудувати Україну за принципом Build back better

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою” спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.


Цікаво про будівництво і ремонти: 
Siba Tech – інноваційна водостічна система від Ruukki


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *