У Днiпрi вiдремонтували ще одну амбулаторiю

У Днiпрi вiдремонтували ще одну амбулаторiю

У Днiпрi продовжують оновлювати мiськi лiкувальнi заклади. Усе, аби в оновлених просторах було зручно i комфортно як пацiєнтам, так i персоналу. Нещодавно закiнчили ремонт однiєї з мiських амбулаторiй. Йдеться про другий i третiй поверхи будiвлi, а також аварiйнi виходи та покрiвлю. У 2020-2021 рр. тут капiтально вiдремонтували за кошти мiського бюджету перший поверх.

Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, цьогорiчний ремонт теж виконали за кошти мiського бюджету. Замiнили комунiкацiї водопостачання та водовiдведення, радiатори опалення; електропроводку та прилади освiтлення; вiкна та дверi на металопластиковi. А ще зробили пiдлогу, стiни, стелю. Замiнили перила на сходах аварiйних виходiв. Встановили вiдбiйники в коридорах тощо. Окрiм того, у мiськiй амбулаторiї зробили нову покрiвлю. Улаштували пiдвiснi жолоби, водостiчнi труби тощо. Пiсля закiнчення робiт у вiдремонтованих та сучасних кабiнетах надають вторинну медичну допомогу, зокрема й лабораторнi послуги, понад 20 спецiалiстiв.
“Проведенi ремонтнi роботи не лише покращили зовнiшнiй вигляд примiщень, забезпечили комфортнiшi умови для працiвникiв та пацiєнтiв закладу, а й посприяли пiдвищенню енергоефективностi будiвлi в цiлому. Новi вiкна та дверi забезпечили кращу теплоiзоляцiю. А вiдтак – зменшено тепловтрати. Сучаснi радiатори мають кращу теплопередачу, що дозволяє опалювати примiщення бiльш ефективно. А енергоефективна проводка та освiтлення знижує споживання електроенергiї. Покрiвлю теж зроблено з застосуванням енергоефективних матерiалiв та технологiй. Це теж знижуватиме витрати на опалення та забезпечить кондицiонування повiтря завдяки полiпшенню теплоiзоляцiї”, – каже Наталя, заступниця директора центру первинної медико-санiтарної допомоги.
За словами заступницi директора департаменту охорони здоров’я населення Днiпровської мiської ради Олександри Боднi, ремонти у мiських лiкувальних закладах проводять iз врахуванням вимог енергозбереження.
“За понад два роки повномасштабної вiйни ми вiдремонтували та вiдновили роботу 15 амбулаторiй. Важливо розвивати й оновлювати медичний простiр. Усе це – для комфорту мiстян”, – пiдкреслила Олександра Бодня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *