У Києві здають в оренду одну із найгірших квартир

У Києві, у Дніпровському районі, здають в оренду одну із найгірших квартир. У ній немає ні меблів, ні ремонту, не можливості приготувати їжу, ні навіть рукомийника. При цьому за проживання у такому житлі доведеться робити ремонт.

9319_prodam-kuplyu-kvartiru-dnepropetrovsk-825x460.jpg (39.27 Kb)

Про це йдеться у даних порталу нерухомості. Фактично власники квартири пропонують безкоштовно робити ремонт у їхній квартирі, а за це будівельники отримають право перебувати у квартирі, де роблять ремонт.

Житло при цьому не пристосоване для проживання. Тут немає ні підлоги, ні кухні, ні умивальника. Квартира площею 43 квадрати має дві кімнати і площу 43 квадрати. “Квартира здається порядній людині, яка займається ремонтними роботами та не має шкідливих звичок”, – йдеться в оголошенні.

Матеріали для ремонту обіцяють надати власники житла. При цьому про вимоги, як швидко зробити ремонт, в оголошенні не вказується. До речі, такі оголошення – не нововведення на ринку оренди. Часто власники житла не мають коштів, або не хочуть витрачатися на ремонтні роботи.

Тільки роботи за капітальний ремонт у квартирі можуть коштувати тисячі доларів. Замість того, щоб платити, власники таких квартир пропонують мешкати у нерухомості.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *