У Львовi побiльшає зелених зон

У Львовi побiльшає зелених зон

Створення у Львiвськiй громадi нових зелених зон i оформлення їхнiх меж – один iз прiоритетних напрямкiв у роботi мерiї. Вiдтак на найближчу сесiю управлiння земельних ресурсiв Львiвської мiської ради пiдготувало низку ухвал про затвердження проєктiв землеустрою, якi передбачають утворення нових скверiв у Львовi i парку у смт Рудно.

На сесiї розглядатимуть питання щодо створення нового скверу в зонi багатоповерхової забудови на вул. Тракт Глинянський загальною площею 0,3714 га. Ця дiлянка вже має кадастровий номер та перебуватиме на балансi Личакiвської районної адмiнiстрацiї.
Також на цю сесiю виносять проєкти ухвал, якими мають зареєструвати речове право на ще два сквери у цьому районi Львова. Мова про сквер площею 0,8308 га на вул. Пластовiй. Та на розi вул. Каштанової – вул. Є. Ярошинської площею 0,2063 га.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, сесiя Львiвської мiської ради також розгляне питання оформлення документiв на сквер на вулицi Клепарiвськiй, що навпроти Кракiвського ринку, а також на сквер на вул. Героїв УПА, що неподалiк будинку №76.
А ще розглядатимуть питання парку в межах вулиць Грушевського – Огiєнка – Озерної – Шептицького, що у Рудному. Сесiя має дати дозвiл на розробку проєкту землеустрою та оформлення кадастрового номера, якого парк досi не має.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *