У Запорiжжi вiдновлюють 6 будинкiв

У Запорiжжi вiдновлюють 6 будинкiв

Агентство вiдновлення працює над вiдбудовою 6 будинкiв у Запорiжжi. На вiдбудову трьох будинкiв, що постраждали вiд обстрiлiв: Запорiзька, 2А, Запорiзька, 2Б, та Кам’яногiрська, 6, – видiлено 227 млн. грн.

“В Кабiнетi мiнiстрiв дивляться, якщо є проєктно-кошторисна документацiя i вже готовий об’єкт до реалiзацiї, то його ставлять в перелiк робiт на капiтальний ремонт. Кошти є, пiдрядники закупили матерiали”, – розповiдає начальник служби вiдновлення та розвитку iнфраструктури в Запорiзькiй областi Олег Галич.
Будинок на вулицi Запорiзькiй, 2А, – найбiльше постраждав вiд ракетного удару 22 березня минулого року. На його вiдновлення з Фонду лiквiдацiї наслiдкiв збройної агресiї видiлили майже 200 млн. грн. Наразi будiвельники проводять пiдготовчi роботи перед демонтажем частини першого пiд’їзду: зносять перестiнки в квартирах та зачищають крiплення в несучих конструкцiях.
По iнформацiї ProfiDOM.com.ua, у сусiдньому будинку на Запорiзькiй, 2Б, будiвельники виконують внутрiшнiй демонтаж у постраждалих квартирах четвертого пiд’їзду i готуються посилювати несучi стiни. На його вiдновлення видiлили кошти з Фонду лiквiдацiї наслiдкiв збройної агресiї – майже 20 млн. грн. Всi будинки сподiваються завершити цьогорiч.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *