єВідновлення: стало відомо, коли почнуться виплати компенсацій за пошкоджене житло, сумою до 500 тис. грн

Компенсації за пошкоджене
житло, сумою до 500 тис. грн

Упродовж наступних двох тижнів у межах єВідновлення держава почне сплачувати компенсації за пошкоджене житло, де сума збитків складає від 200 до 500 тис. грн.

Про це повідомила голова комітету з організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця партії “Слуга Народу” Олена Шуляк.

«Держава активно фінансує ремонти тисяч об’єктів (житла, соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури), що зазнали не дуже великих пошкоджень і які можна досить швидко поновити. Та невдовзі компенсація почне виплачуватися і за серйозніші пошкодження, до 500 тис. грн», – сказала вона.

Експериментальний проєкт з дистанційним зондуванням: Мелітополь увійшов у програму виплат за знищене житло

Цей етап, зазначає голова партії, працюватиме аналогічно першому етапу програми єВідновлення (всі заявки треба подавати у Дії).
Подані заяви розглядатиме спеціальна комісія, створена при органах місцевого самоврядування.

Для подання заяви потрібні такі документи:

  • зареєстроване повідомлення про зруйноване майно, за яке ви хочете отримати житловий сертифікат на купівлю нової домівки;
  • верифіковану картку платників податків у застосунку Дія;
  • витяг про несудимість у Дія.

Нагадаємо, що сума компенсацій за пошкоджене житло в рамках єВідновлення, зросла майже на 50%. Так, за останній місяць українці, чиє житло було пошкоджено внаслідок російської збройної агресії, отримали від держави компенсацію на загальну суму 843 млн грн. Так, якщо станом на 13 жовтня по програмі єВідновлення було погоджено компенсацій на 1,7 млрд грн, то станом на 14 листопада – вже 2,5 млрд. Тобто, на 47% більше.

Компенсації за повністю зруйноване житло: 25 питань та відповідей

А вже з 1 січня 2024 року громадяни зможуть отримати компенсації за зроблений власним коштом ремонт житла, яке було пошкоджено внаслідок війни рф проти України.


Цікаво дізнатись: 
Купити сонячні панелі дешево. ТАК, ЦЕ-МОЖЛИВО!


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *