Умови “єОселi” для вимушених переселенцiв вдосконалять

Умови "єОселi" для вимушених переселенцiв вдосконалять

Спiльно з урядом та Мiнекономiки “Укрфiнжитло” напрацьовує змiни для вдосконалення умов “єОселi” для вимушених переселенцiв. На цьому голова правлiння ПрАТ “Укрфiнжитло” Євген Мецгер наголосив пiд час парламентсько-мунiципального форуму-дiалогу “Житло для внутрiшньо перемiщених осiб”. Захiд вiдбувся на Закарпаттi.

Форум, органiзований Тимчасовою спецiальною комiсiєю Верховної Ради України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрiшньо перемiщених та iнших осiб, постраждалих внаслiдок збройної агресiї росiйської федерацiї проти України, пройшов за участi народних депутатiв, представникiв уряду, мiсцевих органiв влади, територiальних громад, громадських органiзацiй i мiжнародних партнерiв.
Пiд час форуму йшлося про оновлення законодавства для забезпечення житлом внутрiшньо перемiщених людей, фiнансово-кредитнi механiзми для реалiзацiї права на житло переселенцiв, реалiзацiю житлових проєктiв з мiжнародними партнерами тощо.
Пiд час свого виступу Євген Мецгер повiдомив, що спiльно з урядом, Мiнекономiки та Мiнцифрою “Укрфiнжитло” постiйно працює над вдосконалення умов програми iпотечного кредитування “єОселя”, аби якомога бiльше українцiв могли нею скористатися.
“Наразi гостро стоїть проблема iз житлом для людей, якi через вiйну росiї проти нас були вимушенi залишити свої домiвки та почати життя заново. Багато хто з них – вже вдруге. Тому ми активно розробляємо змiни, аби “єОселя” стала бiльш доступною саме для цiєї категорiї українцiв. Крiм того, йде робота над розробкою окремих продуктiв для ВПО з максимально вигiдними умовами”, – сказав вiн.
Як стало вiдомо ProfiDOM.com.ua, в декiлькох регiонах країни за пiдтримки органiв мiсцевого самоврядування дiють програми компенсацiй для ВПО. Зокрема у Закарпатськiй та Чернiвецькiй областях компенсують 3% рiчних в рамках “єОселi” для людей, якi були вимушенi покинути свої домiвки. З повним перелiком регiональних програм можна ознайомитися за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *