Уряд затвердив новий порядок і методологію оцінки проєктів зі значними інвестиціями

Новий порядок і методологія оцінки
проєктів зі значними інвестиціями

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль очікує, що цьогоріч кількість інвестиційних проєктів, які супроводжує UkraineInvest, набагато зросте.

Про це Шмигаль повідомив під час засідання уряду.

«Ще один ключовий напрямок для нашої економіки – залучення приватних інвестицій», – зазначив очільник українського уряду.

За його словами, наразі одними з найперспективніших для інвестування галузей є ОПК, аграрна переробка, розробка природних ресурсів, енергетика та цифрові технології.

Економіка України зазнає серйозного удару у 2026 році, коли почне діяти екоподаток ЄС

«Уряд здійснює цілий комплекс заходів для формування сприятливого інвестиційного середовища. Державно-приватне партнерство, індустріальні парки, дерегуляція, цифровізація, страхування ризиків…» – наголосив він.

Окрім того, нагадав прем’єр, працює урядовий офіс UkraineInvest, що супроводжує великі інвестпроєкти.

«Ми затверджуємо порядок та методологію проведення оцінки проєктів зі значними інвестиціями. Уточнюємо низку параметрів, передбачаємо спрощену процедуру, процедуру доопрацювання поданих документів», – поінформував Шмигаль.

Очільник уряду уточнив, що наразі UkraineInvest здійснює супровід інвестиційних проєктів на загальну суму 1,36 млрд євро.

«Очікуємо, що їх буде набагато більше», – резюмував прем’єр.

Уряд оновив методологію розрахунку держпідтримки для великих інвестпроєктів

Як повідомлялося, UkraineInvest – урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій, створений у 2016 році для залучення прямих іноземних інвестицій та допомоги інвесторам у розширенні свого бізнесу в Україні.

Від моменту створення офісу як консультативно-дорадчого органу, підзвітному Прем’єр-міністру України, UkraineInvest трансформувався у повноцінну державну установу, яка надає інвесторам комплексну підтримку, включно із допомогою у вирішенні системних проблем, з якими інвестори можуть зіткнутися.

UkraineInvest вдалося допомогти розблокувати 2,9 млрд дол. прямих іноземних інвестицій та вирішити понад 60 питань.


Цікаво дізнатись:
 читайте, про впровадження електротранспорту в Україні


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *