Усі кошти з дорожнього фонду будуть перенаправлені на потреби безпеки і оборони

Кошти з дорожнього фонду
будуть перенаправлені

Усі кошти з дорожнього фонду у 2024 році будуть перенаправлені на потреби безпеки й оборони. Проте це не означає, що дорожня галузь залишиться без фінансування. Про це повідомила пресслужба Мінфіну. 

“Усі кошти з дорожнього фонду на наступний рік (94,7 млрд грн) будуть перенаправлені на потреби оборони, що дозволить мобілізувати всі можливі внутрішні ресурси на цей напрямок. Це не тільки інвестиція у перемогу, але й створення нових робочих місць і підтримка економіки”, – зазначив міністр фінансів Сергій Марченко.

Завершено важливий етап відновлення 214-метрового мосту через Сулу (ФОТО)

Дорожня галузь в наступному році продовжить отримувати фінансування завдяки трьом ключовим джерелам:

  • залишки коштів дорожнього фонду станом на 1 січня 2024 року, не використані в попередні бюджетні періоди (2021-2023 роки), підуть на утримання доріг у зимовий період;
  • дороги, які є необхідними для військових потреб, будуть фінансуватися з резервного фонду уряду;
  • будівництво та ремонт доріг заплановано в рамках проєктів, що фінансуються міжнародними організаціями й урядами країн-партнерів.

 

У вересні голова Держагентства відновлення Мустафа Найєм заявив, що Європейський інвестиційний банк розглядає можливість фінансування проєктів відновлення інфраструктури України на суму до 220 млн євро. Гроші підуть на відновлення доріг і мостів.

Окрім ЄІБ, який є одним із ключових міжнародних партнерів України у відновленні критичної інфраструктури, Агентство співпрацює з USAID і UNOPS, а також Європейським банком реконструкції та розвитку.

Голова уряду Денис Шмигаль також пообіцяв, що у 2024 році дороги не залишать без підтримки, попри нульовий дорожній фонд.

 


Цікаво дізнатись: 
Купити сонячні панелі дешево. ТАК, ЦЕ-МОЖЛИВО!


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *