Останнє оголошення стосується грантів на суму $3 млрд, що фінансуються в рамках Закону про зниження інфляції, великого пакету заходів щодо переходу до енергетичного сектору та соціальних реформ.
У заяві Білого дому йдеться, що кошти підуть на покращення та електрифікацію портової інфраструктури.
Це передбачає підтримку закупівель обладнання, що працює на акумуляторних батареях і водні, зокрема використовуваного для обробки вантажів, а також інфраструктури для заряджання та заправки.
Вся сума грантів розподіляється між одержувачами у 27 штатах та територіях, включаючи $147 млн для Адміністрації порту Меріленда.
У портах США працюють понад 100 тис. членів профспілки по всій країні.
А в міру наближення дня виборів і Харріс, і Трамп ведуть боротьбу за переманювання на свій бік робітників, особливо в штатах, що вагаються.
У вівторок Білий дім зазначив, що «порти нашої країни є основним джерелом забруднення для робітників та прилеглих спільнот».
Гранти, про які було оголошено у вівторок, надаються в рамках програми «чистих портів», яка, як сподівається влада, може покращити якість повітря в портах за рахунок впровадження «чистих, з нульовим рівнем викидів, вантажних та поромних технологій, а також відповідної інфраструктури».
Білий дім заявив, що мета – усунути понад три мільйони метричних тонн викидів вуглецю протягом 10 років.
Ці зусилля відповідають «меті» адміністрації Байдена-Харріс щодо створення сектору вантажоперевезень із нульовим рівнем викидів.
Візит Байдена також відбувся через кілька місяців після обвалення мосту Френсіса Скотта Кі у березні, що призвело до закриття руху суден у порту Балтімора та загибелі шести робітників.
Білий дім заявив, що адміністрація Байдена-Харріс «як і раніше віддана» співпраці з Балтімором та штатом Меріленд, щоб допомогти місту у довгостроковому відновленні.
Джерело: Bloomberg