Китай планує масове виробництво роботів-гуманоїдів, які «змінять світ» вже у 2025 році

Китай оголосив про свої амбітні плани щодо масового виробництва роботів-гуманоїдів, які, за заявами, можуть стати такими ж «революційними», як свого часу смартфони.

Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю презентувало проєкт, у рамках якого країна має намір внести значні зміни у світ роботів.

Згідно з дорожньою картою, опублікованою МІІТ, до 2025 року роботи досягнуть «просунутого рівня» і будуть «вироблятися масово». Автори вважають це такою ж революцією, як поява смартфонів і комп’ютерів.

Хоча документ не надав подробиць про конкретні технічні характеристики роботів, деякі китайські компанії вже почали працювати над реалізацією амбітних планів країни. Наприклад, стартап Fourier Intelligence заявив, що почне масове виробництво гуманоїдних роботів GR-1 до кінця поточного року. Компанія має намір випустити тисячі роботів до 2024 року, які здатні рухатися зі швидкістю 5 кілометрів на годину і нести вантажі вагою до 50 кілограмів.

Подібні зусилля в галузі масового виробництва роботів-гуманоїдів також спостерігаються за межами Китаю. Американська компанія Agility Robotics планує відкрити фабрику роботів в Орегоні для виробництва двоногих роботів, здатних імітувати рухи людини.

1

Навіть Tesla працює над власними роботами-гуманоїдами, названими Optimus або Tesla Bot, хоча масове виробництво цих роботів ще перебуває на початковому етапі розробки.

У світлі цих амбітних планів, роботи-гуманоїди стають одним із ключових напрямків розвитку в галузі робототехніки та автоматизації, і Китай висловлює рішучість вести цю технологічну революцію.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *