Південна Корея виділить рекордні $19 млрд на виробництво чіпів

Програма вартістю 26 трлн вон включає фінансову підтримку у розмірі 17 трлн вон для певних інвестицій, а також податкові пільги, йдеться в заяві канцелярії президента Південної Кореї. Загальна сума більш ніж удвічі перевищує суму в 10 трлн, яку міністр фінансів Чхве Сан Мок пропонував менше двох тижнів тому.

Рекордна програма пішла за закликами підтримати місцеву індустрію мікросхем, оскільки уряди від США до Китаю витрачають мільярди на залучення та просування виробничих проектів таких компаній, як Тайванська напівпровідникова компанія та корпорація Intel. Це глобальне зростання витрат прискорюється в міру загострення напруженості між Вашингтоном та Пекіном, яка загрожує порушити глобальні постачання компонентів, що є критично важливими для більшості сучасних пристроїв та збройних сил.

Південна Корея, найбільший у світі виробник чіпів пам’яті, вже давно віддає перевагу приватним конгломератам, таким як Samsung і SK. Але тепер уряд грає більш активну роль і розробив плани створення мегакластера заводів з виробництва чіпів, розташованих за межами Сеула.

Джерело: Bloomberg

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *