Банківській системі довіряють близько 64% українців

Опитування, проведене Фондом гарантування вкладів фізичних осіб спільно з проєктом USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу», показало, що частка українців, які довіряють банкам, зросла до 64%.

Про це в Укрінформі сказав заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик під час пресконференції «Чи довіряють українці банкам та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб під час війни?» .

"Ми бачимо (виходячи з опитування – ред.), що повністю довіряють банкам 14% і відповідно 50% опитаних швидше довіряють, ніж не довіряють. Таким чином, 64% – це ті, хто довіряє банківській системі", – сказав Оленчик.

Він зазначив, що, за даними дослідження, частка українців, які не мали проблем із банками, склала 87%. Також майже третина користувачів фінансових послуг тримає половину і більше коштів у банках.

"У цілому більшу частину своїх коштів або половину своїх коштів 26% респондентів сказали, що тримають у банках, але 40% опитаних не довіряють свої кошти банківській системі", – сказав Оленчик.

Він зауважив, що багато людей не тримають гроші в банках через низькі доходи, не мають довіри до банків або мають високий рівень постійних витрат.

Читайте також: Укргазбанк запобіг масовому відтоку депозитів завдяки гарантованому відшкодуванню

Дослідження охоплювала жителів України віком від 18 років і старші, які мають банківські рахунки або є споживачами різних фінансових послуг. Дослідження проводилось в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Херсонської, Харківської, Запорізької, Донецької, Луганської областей та АР Крим. До опитування було залучено 2000 респондентів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *