Компанія DAI Global LLC, яка є виконавцем проєкту USAID «Економічна підтримка України», підписала субконтракт із інжиніринговою компанією Miyamoto International для поліпшення транспортно-логістичної інфраструктури та модернізації автомобільних пунктів перетину кордону України.
Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.
«Miyamoto International Ukraine – партнер Агентства відновлення. У її представництві в Україні працює 128 фахівців у сфері інжинірингу. Вони допомагатимуть з проєктуванням та забезпеченням якості будівельних робіт на українських пунктах перетину кордону», – ідеться у повідомленні.
У межах підписаного субконтракту компанія Miyamoto Ukraine виконає фізико-економічне та техніко-економічне обґрунтування, підготує попередню документацію для проєктування нових вантажних терміналів на пропускних пунктах, а також надасть післяпроєктні послуги на дев’яти пріоритетних пропускних пунктах, які будуть покращені у межах роботи Проєкту USAID.
Miyamoto International, центральний офіс якої розташовано у США, розпочала працювати в Україні ще у вересні 2022 року. Цьогоріч у жовтні компанія підписала меморандум з Агентством відновлення.
Читайте також: Уряд дозволив спрямувати ₴2 мільярди на модернізацію пунктів пропуску на кордоні
«Ця команда професіоналів допомагає нам з вирішенням найбільш складних та соціально важливих проєктів відновлення. Модернізація пунктів пропуску – серед найбільш нагальних. Це розвиток економічного потенціалу, транспортування гуманітарних та військових вантажів. Дякуємо нашим партнерам за допомогу в цих важливих проєктах», – сказав голова Агентства відновлення Мустафа Найєм.
Як повідомляв Укрінформ, у 2023-2026 роках Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) виділяє 115 млн доларів США на підтримку Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Укрзалізниці та Державної митної служби України з метою модернізації пунктів перетину кордону України з Польщею, Угорщиною, Румунією, Молдовою та Словаччиною для збільшення обсягів торгівлі, експорту зерна.
Фото: restoration.gov.ua