Фонд держмайна за тиждень залучив майже ₴60 мільйонів на приватизаційних аукціонах

Фонд державного майна України минулого тижня провів 13 аукціонів, на яких реалізував активів на 59,22 млн грн.

Про це пресслужба ФДМУ повідомила у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«З 22-26 квітня Фонд держмайна провів 13 успішних онлайн-аукціонів з приватизації у системі Рrozorro.Продажі на загальну суму 59,22 млн гривень. За право власності на об’єкти змагалися 100 учасників. Зростання ціни активів відбулося у 1,8 раза», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що найдорожчим лотом тижня став єдиний майновий комплекс ДП«Інжексбуд», який був проданий за 27,5 млн грн. Вартість активу зросла у 4,5 раза.

Цього тижня Фонд держмайна планує провести 16 приватизаційних аукціонів. Серед активів, що виставлені на торги, майнові комплекси, об’єкти незавершеного будівництва, адмінбудівлі, гаражі та автомобіль – Audi, модель А8, стартова ціна якого становить 393,4 тис. грн.

Читайте також: Фонд гарантування продає лот активів Укрбудінвестбанку

На цьому тижні ФДМУ виставив на продаж єдиний майновий комплекс ДП «Львівський державний інститут проєктування комунального будівництва «Львівдіпрокомунбуд». До складу майнового комплексу входять 6 об’єктів нерухомого майна та 59 одиниць рухомого майна (обладнання, меблі, інвентар, комп’ютерна та офісна техніка тощо). Загальна площа всіх будівель та споруд становить 899,2 кв. м. Стартова ціна — 255,2 тис. грн.

Як повідомлялося, Фонд державного майна України у січні – березні 2024 року за підсумками приватизаційних аукціонів спрямував до бюджету 650 млн грн.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *