Команда Мінвідновлення провела перші міжурядові українсько-польські консультації

Україна та Польща обговорили низку актуальних питань щодо співпраці, зокрема продовження Угоди про лібералізацію вантажних перевезень.

Про це повідомила в Телеграмі пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, передає Укрінформ.

«Команда Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури на чолі із віце-прем’єр-міністром з відновлення Олександром Кубраковим вже провела перші зустрічі. Під час консультацій з міністром інфраструктури Польщі Даріушом Клімчаком та міністром фондів і регіональної політики Катажиною Пелчинською-Наленч сторони обговорили актуальні питання співпраці», – йдеться в повідомленні.

Як наголошують в Мінвідновленні, зокрема йшлося про продовження Угоди про лібералізацію вантажних перевезень між Україною та ЄС. Також учасники зустрічі оговорили питання розбудови пунктів пропуску та підписання Угоди про спільний контроль.

Читайте також: Мінвідновлення торік відкрило для перевізників 400 нових міжнародних автобусних маршрутів

Крім того, у фокусі розмови був розвиток залізничного сполучення, зокрема через механізми програми ЄС Connecting Europe Facility, запровадження в Україні системи NUTS та формування дієвої муніципальної статистики для цілей регіонального розвитку тощо.

Обмінялися учасники зустрічі і досвідом у використанні структурних фондів у галузі децентралізації та регіональної політики.

Як повідомлялося, у Варшаві в четвер, 28 березня, відбудуться українсько-польські міжурядові консультації на рівні прем’єр-міністрів обох країн Дениса Шмигаля і Дональда Туска. Сторони обговорюватимуть оборонну підтримку України, ситуацію з експортом української агропродукції на європейський ринок, розблокування спільного кордону.

Фото: Мінвідновлення

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *