Переробка на російських НПЗ впала до мінімуму за 11 місяців – Bloomberg

Російська нафтопереробка знизилася до мінімуму за останні 11 місяців.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Bloomberg.

За інформацією співрозмовника агентства, Росія переробляла 5,22 мільйона барелів сирої нафти на добу в період 11-17 квітня.

Розрахунки Bloomberg показують, що це приблизно на 10 000 барелів за добу, або на 0,2%, нижче середнього показника за попередні сім днів.

Загалом у квітні російські нафтопереробні заводи переробляли в середньому близько 5,23 мільйона барелів за добу, що є близьким до найнижчого рівня з травня минулого року.

На початку цього року безпілотники вдарили по ключових російських нафтопереробних заводах, унаслідок чого вони частково або повністю зупинилися.

Читайте також: Експорт російського дизеля продовжує падати після атак дронами по НПЗ – Bloomberg

За останній місяць не було подальших пошкоджень НПЗ, що дало операторам час для проведення ремонту, але темпи відновлення сповільнилися через погодні умови – повені в регіоні змусили Орський НПЗ припинити роботу 7 квітня. За останній звітний період завод не переробляв сирої нафти.

Як повідомляв Укрінформ, у російському місті Орськ після повторного прориву греблі на річці Урал призупинили роботу нафтопереробного заводу «Орськнафтооргсинтез».

Фото: Bloomberg

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *