Tesla проти Tesla Power: компанія Маска судиться з індійським виробником акумуляторів

Компанія Tesla мільярдера Ілона Маска подала до суду на індійського виробника акумуляторів Tesla Power за порушення прав на товарний знак з метою просування на ринку своєї продукції.

Про це повідомляє агентство Reuters, передає Укрінформ.

«Під час слухання у верховному суді Делі цього тижня компанія Tesla заявила, що індійський виробник рекламував свою продукцію під брендом Tesla Power, попри попередження щодо припинення цієї діяльності, надіслане у квітні 2022 року», – зазначається в повідомленні.

Під час слухання індійська компанія Tesla Power India Pvt Ltd стверджувала, що її основним бізнесом є виробництво «свинцево-кислотних акумуляторів» і вона не має наміру виробляти електромобілі.

За місцевим протоколом суддя дозволив індійській фірмі впродовж трьох тижнів подати письмові відповіді після того, як вона передала набір документів на свій захист. У цій компанії стверджують, що існують довше, ніж Tesla Ілона Маска.

Читайте також: Tesla відмовилася від проривної технології гігакастингу через конкуренцію на ринку – ЗМІ

Як повідомлялося, минулого місяця Маск скасував візит до Індії, запланований на 21 квітня, під час якого він хотів зустрітися з прем'єр-міністром Нарендрою Моді. Кілька днів потому Маск відвідав Китай, де, за повідомленнями, провів успішні переговори.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *