В Укренерго повідомили про шахраїв, які діють від імені компанії

НЕК "Укренерго" зафіксувало розсилку електронних листів, що містять віруси, зі сторонніх адрес, ніби-то від імені компанії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба оператора системи передачі у Фейсбуці.

"Укренерго вже звернулось до правоохоронних органів з проханням знайти шахраїв, які неправомірно використовують дані нашої компанії. Просимо уважно перевіряти всі адреси, з яких надходять листи нібито від НЕК «Укренерго». Наш офіційний домен – @ua.energy", – наголошують у компанії.

Укренерго звертає увагу на наступні ознаки фальсифікованого листа:

  • лист відправлено не з офіційної адреси. Всі співробітники компанії користуються поштою виключно з доменом @ua.energy. Якщо вам прийшов лист від імені компанії, але з іншого демена – не відкривайте його;
  • у листі компанія названа "ДП "Укренерго". Офіційна назва компанії, яка використовується у діловому листуванні – НЕК «Укренерго»;
  • відправник підписується як "Бухгалтер Елена Витальевна". Співробітники НЕК «Укренерго» не ведуть листування без зазначення повних даних відправника і, тим більше російською мовою.

Читайте також: У «Крименерго» заявили про кібератаку на їхні інформаційні ресурси

Як повідомлялося, у жовтні Українська енергетична біржа зазнала одного із наймасштабніших нападів на свої онлайн-ресурси.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *