У Дунайському пароплавстві сформують наглядову раду

У ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» буде обрано наглядову раду.

Про це у Фейсбуці повідомив генеральний директор УДП Дмитро Москаленко, передає Укрінформ.

«В УДП вперше з’явиться наглядова рада. Отримали наказ міністерства щодо її формування», – йдеться в повідомленні.

Двох членів наглядової ради компанії, як представників держави, призначить Міністерство відновлення. Ще трьох буде відібрано за результатами відкритого конкурсу із залученням професійного консультанта.

Москаленко підкреслює, що у членів наглядової ради мають бути різні компетенції (експертиза в транспортній галузі, правовій сфері тощо). Важливо, щоб вони не лише здійснювали незалежний контроль та моніторинг, але й на основі власного досвіду та контактів сприяли розвитку компанії та залученню інвестицій.

«Задача корпоратизації – збільшити ефективність та незалежність управління, посилити можливості для залучення інвестицій. Для міжнародних інвесторів важливо розуміти, що ситуацію на українському підприємстві контролює не міністерський чиновник, а команда незалежних фахівців з бездоганною репутацією та достатнім досвідом», – додав гендиректор УДП.

Читайте також: Дунайське пароплавство змінило радянські назви 23 суден

Як повідомлялося, ПрАТ «Українське дунайське пароплавство» залучило провідні консалтингові компанії Royal Haskoning DHV та Baker McKenzie для роботи над довгостроковою стратегію підприємства.

Фото: ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» / Фейсбук

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *