Укренерго налагодило ритмічні поставки обладнання для ремонтів

Внаслідок ритмічних поставок обладнання в Україну НЕК "Укренерго" створило резерв обладнання для ремонтів своїх підстанцій.

Про це повідомив голова правління компанії Володимир Кудрицький, відповідаючи на запитання Укрінформу під час пресконференції у Медіацентрі Україна-Укрінформ.

За його словами, під час опалювального сезону 2022/2023 компанія ремонтувала підстанції після атак лише за рахунок попередньо накопичених запасів обладнання. Однак уже у листопаді-грудні 2022 року Укренерго замовило рекордну кількість автотрансформаторів та іншого устаткування.

"У нас створився рухомий склад, коли щомісяця певна кількість обладнання надходить до країни. За рахунок цього у нас є резерв і ми відчуваємо себе досить впевнено", – сказав Кудрицький.

Читайте також: Кабмін виділив понад 7 мільярдів на відбудову енергосистеми – Шмигаль

Він зауважив, що ритмічні поставки обладнання розпочалися в середині 2023 року. За рахунок сформованого резерву Укренерго зараз може оперативно усувати наслідки російських атак на свою інфраструктуру.

"Ми продовжуємо замовляти нове обладнання, і ми будемо це робити, поки зберігається ризик ворожих обстрілів наших підстанцій", – додав Кудрицький.

Читайте також: Укренерго закликає бізнес активніше імпортувати електроенергію

Як повідомлялося, Кредитна установа для відбудови (KfW) надає НЕК "Укренерго" грант на 45 млн євро для підвищення ефективності системи передачі електроенергії.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *