Група ТАС інвестує мільйони у виробництво будматеріалів та інфраструктурні проекти для відбудови України

Група компаній TAS, один з найбільших українських холдингів, інвестує мільйони гривень у модернізацію своїх підприємств для виробництва будівельних матеріалів, металоконструкцій та транспортної інфраструктури, які будуть критично необхідні для відбудови України після війни. Про це повідомила в ексклюзивному інтерв’ю керівниця групи TAS Анна Тігіпко.

«Ми чітко розуміємо, що після війни попит на будівельні матеріали буде величезним, і хочемо бути готовими його задовольнити. Наші підприємства вже здійснюють кроки для нарощення виробництва та розробки нових продуктів, необхідних для відновлення інфраструктури», – зазначила пані Тігіпко.

За її словами, флагманський завод групи «Дніпрометиз» планує збільшити випуск арматури, металевих сіток, цвяхів та іншої метизної продукції. Підприємство інвестує кошти в оновлення виробничих ліній та розширення асортименту, щоб забезпечити будівельними матеріалами відбудову інфраструктурних об’єктів.

Керівниця групи TAS Анна Тігіпко

Ще одне підприємство групи – «АБ Столичний» – буде постачати на ринок бетонні суміші та залізобетонні конструкції, а також розпочне виробництво мінерального порошку як сировини для покрівельних матеріалів. «Стальзавод» ТАС у свою чергу зосередиться на литві деталей для машинобудування, сільгосптехніки та залізниці.

Логістичне крило групи «ТАС Логістик», яке управляє парком з 2100 вагонів, планує взяти активну участь у розбудові портової інфраструктури. Компанія веде переговори з держорганами щодо реалізації концесійних проектів та приватизації портів, зокрема будівництва сучасних зернових терміналів.

«Розвиток портової інфраструктури має стратегічне значення для України як аграрної країни, і ми готові докласти максимум зусиль у цьому напрямку», – наголосила Анна Тігіпко.

Загалом підприємства TAS Group мають комплексне бачення того, як долучитися до відновлення України після війни. Враховуючи масштабні руйнування житлового фонду, промислових об’єктів та інфраструктури, країна потребуватиме величезної кількості будматеріалів, конструкцій та обладнання, і компанії групи готові задовольнити цей попит.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *