Агентство відновлення впроваджує пʼятиступеневу систему захисту від корупції: що відомо

Система захисту
від корупції

Пʼятиступеневу систему захисту від будь-яких корупційних порушень впроваджує Агентство відновлення, працюючи на обʼєктах. Вона передбачає низку експертиз як на державному, так і на міжнародному рівнях.

«Немає більшого запобіжника корупційним ризикам, ніж відкритість по відношенню і до громадянського суспільства, і до експертів, і до тих, хто хоче більш глибоко розумітися на процесах», – сказав голова Агентства відновлення Мустафа Найєм під час експертної зустрічі «Прозорість відбудови української енергетики: уроки з міжнародного та локального досвіду».

Мустафа-Масі Найєм: Ми робимо все можливе, щоб бренд державного замовника в особі Агентства був взірцем

Працюють інженери-консультанти, які оцінюють проєкти та роботи за ними з точки зору обсягу, цін, термінів. До них долучаються також міжнародні консультанти. По всіх обʼєктах буде проведена державна експертиза, а по окремих – і міжнародна експертиза.

Враховується точка зору проєктантів і служб замовників, точка зору інженерів-консультантів, технічного нагляду, експертизи і додатково міжнародної експертизи. Це свого роду пʼятиступенева система захисту від будь-яких порушень, яка дозволить уникнути корупційних ризиків. Агентство відновлення працює над залученням міжнародного фінансування на обʼєкти, тому важливо, аби партнери знали і розуміли, на що витрачаються ці кошти.

До 80% проєктів відновлення реалізуються за кошти партнерів – Кубраков

Окрім того, проводиться робота, яка допоможе уникнути монополізації та картелізації на будівельному ринку.

«Ми звернулися до спеціалістів правоохоронних органів, а також наших колег із міжнародних компаній, які можуть дослідити ціни на ті чи інші матеріали, котрі використовуються для реалізації проєктів. Такого досвіду відкритості в країні досі не було», – Мустафа Найєм.

Агентство готове ділитися цим досвідом, аби його міг використати будь-який орган виконавчої влади, балансоутримувач тих чи інших споруд, щоб також уникнути корупційних ризиків.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *