Данія виділить Україні 420 млн євро на відбудову та відновлювальну енергетику

Допомога Данії у
відбудові України

Україна та Данія уклали Меморандум про взаєморозуміння щодо довгострокової співпраці та відбудови України. Він передбачає близько 40 млн євро на підтримку приватного сектору, який бере участь в українській відбудові та ще 380 млн євро – на критичну інфраструктуру, що використовує відновлювальну енергетику.

Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Осака допоможе у відбудові Дніпра

Уточнюється, що меморандум підписала Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко та Міністр підприємництва Данії Мортен Бедскоу.

Зазначається, що данський уряд спрямує фінансування до Експортно-інвестиційного фонду Данії (EIFO), сприяючи новим інвестиційним можливостям у розмірі щонайменше 300 млн данських крон (приблизно 40 млн євро). Уточнюється, що таким чином загальний пакет фонду сягне 1,3 млрд данських крон (170 млн євро).

Наголошується, що сторони сприятимуть діалогу між данськими фондами та відповідними українськими партнерами для підтримки подальшої співпраці щодо відбудови України.

Швейцарія виділить 5 млрд франків на відновлення України

Окрім цього, представники урядів домовились про сприяння зустрічам між данським та українським бізнесом. Зокрема, зустрічі відбуватимуться через Український інвестиційний форум, а також сприяння створенню та впровадженню механізмів позик і гарантій, спрямованих на підтримку України.

Наголошується, що окрему увагу приділятимуть зеленій трансформації економіки та впровадженню інноваційних рішень у сфері критичної інфраструктури, де Данія має провідні позиції на світовому ринку.

Мова йде, зокрема, про підтримку критичної інфраструктури, що використовує відновлювальну енергетику, на яку данський уряд виділить додаткове фінансування до Українського механізму EIFO на 2,85 млрд данських крон (приблизно 380 млн євро).

У Мінекономіки додали, що Україна та Данія також посилять співробітництво у сфері суднобудування, розвитку та реконструкції морської портової інфраструктури. 


Цікаво про будівництво:
 Система збору дощової води та покрівля від Ruukki – комплексне рішення для будівництва


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Фото: Мінекономіки

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *