Детальна статистика цін на столичні квартири в січні

Ціни на житло
в Києві

Найдешевші однокімнатні квартири у перші тижні 2024 року продають на Вітряних Горах в Подільському районі та на Сирці, найдорожчі – пропонують у самому серці Подолу за $449 тис. Найдорожче за один квадратний метр нерухомості просять у центрі міста в Голосіївському районі.

Середня вартість однокімнатних квартир у Києві станом на січень 2024 року складає $95 тиc. Це при тому, що в Печерському районі просять $163 тис., а в Голосіївському в середньому $72 тис. Такі цифри наводить агентство столичне нерухомості.

єОселя: обсяг виданих кредитів наблизився до довоєнного рівня

З детальної статистики можна побачити, що якщо не придивлятися до якості ремонту, можна віднайти однокімнатну за $30-40 тис на Осокорках, Малій Дарниці на лівому березі та на Борщагівці. За $40-50 тис. є квартири на Нивках, поруч з метро Деміївською та на Відрадному.

Цифровізація сфери будівництва захищає інвесторів у нове житло

Трикімнатні квартири стартують від $53 тис. Найдешевші варіанти пропонують в районі Теремків, на Осокорках та Новій Дарниці, Воскресенці та Березняках. Найбільш лоу-кост за районами є Дніпровський та Солом’янський.  

Водночас, середня вартість трикімнатних квартир у столиці складає $207 тис. найдорожче житло пропонують у Печерському районі в середньому за $381 тис. Зокрема, на Липках можна придбати трикімнатну за $563 тис.


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Аналітика: Park Lane

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *