В Амстердамі створюють район, більша частина якого відведена під самочинне будівництво

Район під 
самозабудови

В Амстердамі зʼявився новий район Centrumeiland (Центральний острів), який заповнений самозабудовами, пише The Mayor.

Тобто власники можуть вирішувати, як проєктувати та будувати там власне житло, отримавши земельну ділянку в довготривалу оренду. Новий район стане зеленим й екологічно стійким, у ньому буде заборонений автомобільний транспорт.

Centrumeiland є частиною поточного розвитку житлового району Ейбург, який складається зі штучних островів на озері Еймер. Площа острова становить близько 15 га – це відповідає приблизно 23 футбольним полям.

В Америці місто зносить кільцеву дорогу. На її місці збудують зручніші для пішоходів вулиці

Перші мешканці переїхали до нового району у 2020 році, і третина острова вже забудована. Завершити будівництво планують до 2029 року.

Там буде приблизно 1500-1700 будинків, з яких 60-70% будуть самозабудовами. У зв’язку з цим міська влада Амстердама запрошує людей, зацікавлених у будівництві власних будинків, приїхати на ознайомчу екскурсію доступними земельними ділянками на острові.

Під час екскурсій кандидати отримають інформацію про розміри та ціни ділянок та забудову Centrumeiland. Ділянки для самостійної забудови доступні від 298 129 євро. Це не включає витрати на проєктування та будівництво житла. На деяких ділянках можна побудувати багатоквартирний будинок.

Історичну будівлю вагою 220 тонн перенесли за допомогою 700 кусків мила

Водночас в цьому районі зведуть початкову школу, дитячий садок, молодіжний центр талантів, заклади громадського харчування, будинок для літніх людей і тимчасовий пансіон, а також буде соціальна оренда. 


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Фото: Amsterdam Municipality

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *