Фонд Нормана Фостера оголосив архітектурний конкурс на кращі проєкти відбудови Північної Салтівки

Відбудова 
Північної Салтівки

Благодійна організація Norman Foster Foundation оголосила конкурс Kharkiv Housing Challenge, повідомляє «Люк».

У межах конкурсу архітекторам пропонують створити проєкти відбудови будинків на Північній Салтівці, найбільш постраждалому районі Харкова. У своїх проєктах учасникам треба інтегрувати бомбосховища, а також врахувати використання перших поверхів будинків для розміщення різноманітних об’єктів.

«Завдання полягає в тому, щоб розробити модульну систему, здатну модернізувати існуючі бетонні панельні будинки та покращити суспільні простори, зосередившись на створенні безпечних, енергоефективних та яскравих районів», – зазначають на сайті конкурсу.

Концепції переможців втілять в проєкти майбутнього будівництва, яке проведуть спільно з місцевими жителями. Крім того, переможці отримають 6000 євро за перше місце, 3000 євро – за друге та 1000 євро – за третє.

Німеччина допоможе у відбудові Харкова і обіцяє посилити ППО міста

Команди українських архітекторів можуть безкоштовно подавати заявку на конкурс, проте членів команди потрібно верифікувати за посиланням. Архітектори з інших країн, які хочуть взяти участь в конкурсі, мають заплатити за заявку від 90 до 130 євро (залежно від терміну подачі). Заявки прийматимуть до 12 вересня, подати свою можна тут. 

Понад 250 тисяч українських будинків зруйновано та пошкоджено ворогом: скільки коштуватиме відбудова

Конкурс є частиною великого проєкту Kharkiv Concept Masterplan, у межах якого об’єднались Norman Foster Foundation, Харківська міська рада, Європейська економічна комісія ООН, бюро Arup, Kharkiv Architects Group та ініціатива UN4UkrainianCities.


Цікаво про будівництво:
 як освітлення може трансформувати ваш будинок та настрій: чи є ідеальне рішення?


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *