В Україні планують створити інтерактивну карту житла для ВПО: що відомо

Створення інтерактивної карти
житла для ВПО

В Україні планують створити інтерактивну карту доступного житла для внутрішньо переміщених осіб – інформаційну базу даних із відомостями про об’єкти нерухомості. Для цього необхідно провести всеукраїнську інвентаризацію всієї нерухомості усіх форм власності, що може бути використана для проживання ВПО. Відповідний законопроєкт буде внесений на розгляд парламенту найближчим часом.

Про це повідомив член Комітету ВР з питань бюджету, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Павло Фролов, Голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради із захисту прав ВПО, за результатами зустрічі з керівництвом Фонду державного майна.

Європейський досвід реновації застарілого житла: який шлях обрати Україні?

За його словами, новий законопроєкт передбачає аудит та обстеження усіх об’єктів нерухомості, в яких можуть проживати переселенці. А результатом цієї системної інвентаризації має стати публічна інтерактивна карта.

«Ми бачимо так, що ця інформаційна база буде з інтерактивною картою. Вона за рахунок інвентаризації, обстеження буде наповнюватись об’єктами. Тобто буде можливість бачити на карті, де ці об’єкти, який їхній стан, скільки людей можна розмістити в кожному об’єкті тощо», – пояснив парламентар.

Як в Україні планують створювати фонд соціального житла і що цьому заважає

Інтерактивною картою зможуть користуватися:

– переселенці, які матимуть можливість обирати об’єкт, де вони хочуть проживати;

– органи державної влади, органи місцевого самоврядування, фізичні та юридичні особи, які зможуть комунікувати з міжнародними гуманітарними та благодійними організаціями.

«Плануємо внесення такого законопроєкту на розгляд парламенту на найближчому засіданні ТСК захисту прав ВПО та інших осіб, постраждалих від російської агресії», – підсумував Павло Фролов.


Цікаво про будівництво:
 як освітлення може трансформувати ваш будинок та настрій: чи є ідеальне рішення?


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *