Японський бізнес зацікавлений в участі у проєктах відновлення України

Японські клмпанії хочуть
долучитися до відбудови

Японський бізнес найбільш зацікавлений інвестувати в українське сільське господарство, енергетику, зелену металургію, кібербезпеку та будівництво.

Про це йшлося під час зустрічі першого віцепрем’єр-міністра України – міністра економіки Юлії Свириденко із делегацією на чолі із Державним Міністром закордонних справ Японії Цуджі Кійото, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

До складу делегації також увійшли Державний Міністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Івата Казучіка, представники уряду та бізнесу – голова Федерації бізнесу Японії Кокубу Фумія, генеральний директор європейського офісу Японської організації зовнішньої торгівлі JETRO Саікі Кодзо, керівники компаній JFE Engineering, KUBOTA, IHI, NIPPON KOEI та багатьох інших. З українського боку були присутні міністр енергетики України Герман Галущенко, а також заступники міністра економіки України Володимир Кузьо та Ігор Фоменко.

«Для нас досвід і знання Токіо у повоєнній відбудові та відновленні після природних катастроф є важливою частиною підтримки. Японія вже зараз здійснює практичні кроки підтримки нашої країни, зокрема, у сфері енергетичної та продовольчої безпеки. А значний економічний і науково-технічний потенціал цієї країни є важливим фактором для поглиблення двостороннього українсько-японського економічного співробітництва», – сказала Свириденко.

Один із найбільших виробників сталі у світі: корейська компанія візьме участь у відбудові України

Вона закликала Японію посилити санкційний тиск на рф, зокрема у фінансовій, банківській та оборонній сферах. Україна розраховує на подальшу підтримку Японії також і в використанні заморожених російських активів.

Під час розмови також піднімали питання гуманітарного розмінування України. Але особливу увагу сторони приділили відновленню економічного потенціалу України.

Зі свого боку представники японської делегації пообіцяли надати Україні додаткове обладнання для подолання наслідків обстрілів енергетичної інфраструктури – десять трансформаторів та п’ять газових турбін для електростанцій.

Німеччина відправить Україні нову партію будівельного обладнання та матеріалів

Японські бізнесмени висловили зацікавленість у збільшенні прямих контактів з українськими підприємцями для початку реалізації спільних інвестиційних проєктів. Особливий інтерес серед потенційних інвесторів викликали галузі сільського господарства, енергетики, зеленої металургії, кібербезпеки та будівництва. Потенційні інвестиційні проєкти будуть обговорювати під час роботи українсько-японського бізнес форуму.

Як повідомлялось, Японія планує надати 160 млн євро для підтримки проєктів економічного відновлення України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *