Кабмін ліквідував п’ять міжрегіональних управлінь ДІАМ

Ліквідовано п’ять міжрегіональних
управлінь ДІАМ

Кабінет Міністрів погодив ліквідацію п’яти структурних підрозділів Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ) у регіонах і зменшив кількість заступників голови установи.

Про це в Телеграмі повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді України Тарас Мельничук.

«Погоджено, з метою приведення у відповідність до положень постанови КМУ від 29.12.2023 №1410 «Деякі питання скорочення чисельності працівників органів виконавчої влади» граничної чисельності державних службовців та працівників Державної інспекції архітектури та містобудування України, пропозицію Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури щодо ліквідації територіальних органів Державної інспекції архітектури та містобудування», – йдеться в повідомленні.

Для чого потрібен Державний реєстр нерухомих пам’яток і коли він запрацює

Так, припиняють роботу Західне міжрегіональне управління ДІАМ (м. Львів), Центральне міжрегіональне управління ДІАМ (м. Житомир), Центрально-Східне міжрегіональне управління ДІАМ (м. Дніпро), Східне міжрегіональне управління ДІАМ (м. Краматорськ), Південне міжрегіональне управління ДІАМ (м. Одеса).

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів зменшено також кількість посад заступників голови ДІАМ до трьох.

Запрацював сервіс для перевірки забудовників: що відомо

Як повідомлялося, у червні ДІАМ розпочне тестування електронного застосунку для проведення перевірок на будівництві. Очікується, що він слугуватиме запобіжником корупційних проявів у галузі.


Цікаво про будівництво:
 Система збору дощової води та покрівля від Ruukki – комплексне рішення для будівництва


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *