Кабмін створив Стратегічну інвестиційну раду: що відомо

Створено Стратегічну
інвестиційну раду

Кабмін створив Стратегічну інвестиційну раду для формування пріоритетів здійснення публічних інвестицій.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

“14 травня, уряд прийняв постанову «Про утворення Стратегічної інвестиційної ради», розроблену відповідно до схваленої урядом Дорожньої карти реформування управління публічними інвестиціями”, – йдеться в повідомленні.

Стратегічна інвестиційна рада під головуванням Прем’єр-міністра України відіграватиме ключову роль у визначенні пріоритетів для здійснення публічних інвестицій як за рахунок власних ресурсів держави, так і коштів міжнародних партнерів.

Відбудова “краще ніж було” та доступне житло для українських сімей: що передбачено проєктом Ukraine Facility?

Зокрема, Рада схвалюватиме середньостроковий план пріоритетних публічних інвестицій, який готуватиметься спільно з Бюджетною декларацією, та єдиний портфель публічних інвестиційних проєктів, які пройшли попередню оцінку та пріоритезацію, а також здійснюватиме моніторинг їх реалізації.

“Важливо чітко бачити, скільки, куди та навіщо інвестує держава, і на які результати розраховує. Тому ми створюємо Стратегічну інвестиційну раду, дорадчий орган при уряді”, – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

За словами глави Кабміну, завдання ради – сформувати єдиний проєктний портфель публічних інвестицій, посилити їхню ефективність, напрацювати пропозиції для вдосконалення законодавства.

Стане каталізатором розвитку ринку праці: Рада ухвалила створення Класифікатора професій

Як повідомлялося, Європейський Союз остаточно ухвалив план України для реалізації програми Ukraine Facility обсягом 50 млрд євро.

Ефективне використання Українського рамкового інвестиційного інструменту дозволить залучити в економіку України додатково близько 40 млрд євро інвестицій упродовж кількох наступних років.


Цікаво про будівництво:
 як освітлення може трансформувати ваш будинок та настрій: чи є ідеальне рішення?


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *