Knauf оголосив про намір піти з росії

Knauf йде
з росії

Німецький виробник будматеріалів Knauf оголосив про намір піти з росії та передати російський бізнес місцевому менеджменту, інформує Business Insider.

“На тлі поточних подій Knauf Group вирішила відмовитися від свого бізнесу в росії після більш ніж 30 років роботи”, – йдеться в повідомленні компанії.

З російського ринку пішов найбільший у світі виробник цегли

У ньому наголошується, що перехід компанії під місцеве управління дозволить “надалі зберегти робочі місця для більш ніж 4000 співробітників”.

У заяві компанії наголошується, що вона вирішила передати місцевому менеджменту весь бізнес, включно з видобутком сировини, виробництвом та продажем, щоб зберегти робочі місця для понад 4000 співробітників. 

За даними Business Insider, Knauf Group вже повідомила Кремль, що виходить з бізнесу.

Caterpillar і Schaeffler остаточно йдуть з рф

У Knauf не назвали конкретних причин згортання бізнесу у росії. Нещодавно концерн, обіг якого у 2022 році становив 15,4 млрд євро, знову потрапив під шквал критики через роботу у рф, а також в окупованому росією українському Маріуполі.

Knauf присутня на російському ринку з 1993 року і за цей час вклала у нього понад 1,65 млрд євро. У компанії в росії десять дочірніх підприємств, 20 заводів та майже 30 ресурсних центрів, близько 4000 працівників. 


Цікаво про будівництво:
 Партнери Рууккі Україна – учасники програми єВідновлення


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *