Компанія, яка перебудовуватиме аварійний тунель метро повідомила терміни виконання робіт

Ремонт тунелю метро між
«Либідською» та «Деміївською»

Ремонт перегону між станціями метро «Либідська» та «Деміївська» завершать восени 2024 року, повідомив Максим Шкіль, засновник холдингу MS Capital, до якого входить «Автострада», що здійснює ремонт тунелю.

Він підтвердив, довжина пошкодженої ділянки складає 27 метрів – її повністю демонтують, а на її місці збудують нову. Він підтвердив, що нова частина тунелю буде монолітною та прямокутного перерізу – раніше про це повідомляв інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

Біля аварійної ділянки між станціями «Либідська» та «Деміївська» планують зупинити всі будівельні роботи

Наразі відновлювальні роботи тривають як зовні та зсередини тунелю, а фахівці працюють на обʼєкті цілодобово, каже Шкіль. Зараз відбувається буріння паль, поверх яких буде зроблена розвантажувальна плита для мінімізації навантаження над тунелем. На ній згодом працюватиме важка техніка – зокрема, бурова установка, яка буритиме стіну в ґрунті, щоб запобігти проникненню води у котлован.

Неякісне проєктування та будівництво: науковці назвали попередні причини руйнації тунелю між станціями «Деміївська»-«Либідська»

До будівництва залучили 500 фахівців із підземного будівництва та 30 одиниць спецтехніки, а всі роботи «Автострада» виконує без залучення субпідрядників, розповідає Шкіль. Наразі проєкт відбудови тунелю розробляють 3 групи проєктувальників.


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Фото: Maksym Shkil/Facebook

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *