Для мешканців сіл, які йдуть під землю, збудують новий мікрорайон у Калуші

Новий мікрорайон для
постраждалих мешканців сіл

У Калуші на громадських слуханнях обговорили проєкт детального планування нового мікрорайону на 3659 мешканців, куди планують переселяти людей із зон просідання ґрунту над шахтними виробітками, повідомляє місцеве видання “Вікна”.

З 2010 року Калуш і кілька навколишніх сіл оголосили зоною екологічного лиха. У селі Кропивнику поблизу Калуша спостерігається активна зона просідання. Під селом розташовуються соляні шахти завширшки 15 і заввишки близько 40 метрів. Їхня довжина сягає сотень метрів. Більшість з них заповнені розсолом. Зараз ця рідина виходить назовні, і тому ґрунт просідає.

Мелітополь завершує участь у пілоті урядової програми єВідновлення – Федоров

У небезпечній зоні – 56 житлових будинків Кропивника, мешканці яких підлягають першочерговому відселенню. Для цього на житловому масиві Підгірки будуватимуть новий мікрорайон.

Територія майбутнього мікрорайону включає 11 земельних ділянок сумарною площею близько 14,4 га. Тут збудують 35 будинків по чотири-п’ять поверхів. Житло розраховано на 3659 мешканців.

Канада надасть допомогу у відбудові 19 українських громад з семи областей

Також у мікрорайоні збудують дитячий садок на 300 місць, школу на 500 учнів, магазини, футбольне поле, дитячі майданчики, паркувальні майданчики на 432 місця. Тротуари будуть не менш як півтора метра завширшки, також будуватимуть велодоріжки.

Близько 27% від загальної площі усіх земельних ділянок займатимуть зелені насадження. Зокрема, в будівлях громадського призначення, адміністративно-офісній будівлі, школі та дитячому садочку облаштують протирадіаційні укриття.


Цікаво про будівництво:
 Rauta пропонує нову послугу – виконання функцій служби замовника у будівництві


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *