Литва збудує в Україні шість підземних шкіл-бомбосховищ

Шість підземних
шкіл від Литви

Литва планує збудувати шість підземних шкіл-бомбосховищ у шести областях України, заявив голова литовської програми з відбудови України Co-create Future of Ukraine Артурас Жарновскіс.

Школи зведуть «з нуля», тобто у місцях, де раніше не було навіть укриттів. Крім того, в закладах передбачать антирадіаційний захист. По одній школі збудують у Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Сумській та Чернігівській областях, а місце для шостої школи шукають. Імовірно, це буде Харківська область, кажуть у фонді.

«Наша мета, аби діти могли повернутися до освітнього процесу з безпосереднім спілкуванням одне з одним і з учителями. А в інших умовах такі приміщення-бомбосховища можна буде використовувати по-різному: для спортивних, культурних занять», – розповідає Жарновскіс.

У Запоріжжі та області будуватимуть підземні школи

Будівництво підземних шкіл хочуть завершити до кінця 2024 року.

На початку квітня в Харкові завершили будівництво першої підземної школи в Україні. Вона має 20 класних кімнат і розрахована на прийом 900 учнів у дві зміни. Зокрема, наступного навчального року в школі навчатиметься вже 600 дітей. Такі школи продовжать будувати й в інших районах містах.


Цікаво про будівництво:
 як будівельному бізнесу збільшити продажі на 30 % і заощадити 60 годин на місяць: кейси клієнтів NetHunt CRM


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *